Чудові результати дає душ Шарко – гідромасаж за допомогою спрямованого струменя води під тиском до 6 атмосфер. Ця процедура застосовується для лікування целюліту і захворювань внутрішніх органів, підтяжки шкіри, зміцнення судин і імунної системи, для релаксації і зняття стресів.
Душ Шарко сприяє не тільки заспокоєння і умиротворення, а й зниження ваги, зникнення целюліту і надає загальнозміцнюючий ефект.
Такий масаж рекомендується не тільки хворим, а й здоровим людям як відмінного профілактичний засіб. Його починають зі стоп і масажують струменем води все тіло. Закінчують процедуру шотландським душем – впливом струменя крижаної води. Протипоказання для душу Шарко (ті ж, що і для будь-якого виду масажу) визначаються лікарями.

Спробуйте душ Шарко у бані Парок в Ірпені.

Душ Шарко

У лазні в Ірпені до самих дрібниць відтворені найдавніші лазневі процедури, які здатні подарувати красу і здоров’я, неземне задоволення будь-якої клітинці вашого тіла.

Баня в Ірпені об’єднала в собі накопичені століттями світові знання, сконцентрувавши під одним дахом велику кількість корисних для тіла і духу водних процедур.

Контакти лазні "Парок"

Забронюйте час відвідування сауни
Адреса

м Ірпінь,
вул. Українська 7в
Карта проїзду >>

телефони

096 18-221-21
050 18-221-21
063 87-115-00

Email

zakaz@parok.kiev.ua

Режим роботи

Ми працюємо цілодобово без вихідних